Zabrze

Szkoła w Zabrzu powstała we wrześniu 2001 r. - oddział ogólnopolskiej sieci szkół Top English School. Szkoła mieści się w budynku pawilonu handlowo-usługowego przy ulicy Wolności, tuż przy Galerii Zabrzańskiej i niedaleko Galerii Handlowej "PLATAN". Łatwo do nas dojechać środkami komunikacji MPK. Bez problemu mogą Państwo również zaparkować swój samochód tuż przy budynku szkoły.

Kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. za 199 zł/mies.
Kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. za 155 zł/mies.
Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

ZAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Zajęcia w szkole odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 21 oraz w soboty w godz. 9 – 14. Większość grup typu standard ma zajęcia w tygodniu w godzinach popołudniowych.  Odbywają się one 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji lub 1 w tygodniu w wymiarze 3 lekcji, także w piątki po południu i w soboty do południa (kursy typu WEEKEND). Lekcje trwają 50 minut, a nie jak w większości szkół 45 minut. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji raz lub dwa razy w tygodniu. Istnieje możliwość ustalenia zajęć również w innych terminach lub wymiarze czasu nauki.

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Sekretariat szkoły jest czynny od poniedziałku do czwartku od 15.00 do 20.00.

Zapraszamy na bezpłatne testy kwalifikacyjne do grup od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy sekretariatu lub w terminie uzgodnionym telefonicznie.

Zapisy do Szkoły trwają przez CAŁY ROK!

POZOSTAŁE SZKOLENIA

Szkolenia językowe dla kontrahentów biznesowych prowadzone są przez naszych lektorów w siedzibie Państwa firmy. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego lub specjalistycznego i zawsze jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.

Oferujemy również możliwość prowadzenia lekcji przez INTERNET - za pośrednictwem programu Skype. Teraz siedząc wygodnie w domu, firmie czy w jakimkolwiek miejscu, gdzie mamy dostęp do internetu możemy umówić się na zajęcia w dogodnym dla nas, ustalonym indywidualnie terminie.

Szkoła oferuje także kursy dla dzieci od lat 7 do 12. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji dwa razy w tygodniu w terminach uzgodnionych z zainteresowanymi.