Wrocław

 

Oddział Top English School we Wrocławiu istnieje od 1 lipca 2000 i stanowi wielki rozdział w historii naszej szkoły. Od poczatku działalności we Wrocławiu siedziba szkoły znajdowała się w okolicach ulicy Legnickiej. Na samym początku zajęcia były prowadzone w szkole podstawowej przy ul. Zachodniej. Ponieważ odnieśliśmy wielki sukces przenieśliśmy się do większej i bardziej komfortowej lokalizacji przy ul. Legnickiej. Od 2008 szkoła mieściła się przy ul. Zelwerowicza, aby ostatecznie od 1 lipca 2011, w 11 rocznicę powstania oddziału, przenieść się  na ulice Rysią do budynku Legnicka Park Popowice, gdzie jesteśmy do dziś Dzięki bardzo dogodnemu położeniu Szkoły możliwe jest szybkie połączenie z większością rejonów Wrocławia.


Sprawdź nasza ofertę:
Kursy standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. zamiast 199 zł/mies. - teraz za 179 zł/mies.
Kursy dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. zamiast 155 zł/mies. - teraz 139 zł/mies.
Dla nowych klientów - 50% rabatu na start przez pierwsze 3 miesiące.
Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

ZAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Nasze kursy dla młodzieży i dorosłych odbywają się standardowo 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji, trwających po 50 minut każda. W piątki lub soboty oferujemy Państwu zajęcia w wymiarze 3 lekcji raz w tygodniu. Lekcje odbywają się zwykle w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.50 i 19.00-20:50, w piątki od 17.00 do 19.50, a w soboty od 10.00 do 12.50. Możliwe jest także prowadzenie zajęć w godzinach porannych w ciągu całego tygodnia. Nasza szkoła oferuje ponadto kursy dla dzieci od lat 7 do 12. Lekcje dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji dwa razy w tygodniu. Zajęcia mogą rozpoczynać się o 15:30, jak również w godzinach późniejszych.

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

W wakacje (lipiec, sierpień) sekretariat szkoły nieczynny. W tym czasie można się z nami kontaktować drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy od września. Życzymy udanych wakacji.