Szczecin

Angielski SzczecinSzczecińskie oddziały Top English School istnieją od 2001 roku, jeden w Centrum a drugi na Prawobrzeżu. Przez ten okres na nasze kursy angielskiego uczęszczało do nas już blisko 10 tys. osób. Lekcje angielskiego prowadzone są w komfortowych salach, małych grupach i pod nadzorem doświadczonych nauczycieli. Specyfika metody bezpośredniej, którą uczymy języka angielskiego, w połączeniu z wysokimi oczekiwaniami względem lektorów i nastawieniem na uczącego się, jest powodem znakomitej renomy naszych szkół, chętnie polecenaych przez naszych klientów.

 

Angielski Szczecin
Teraz możesz zapisać się do grup na różnych poziomach zaawansowania, w małych grupach od 6 do 10 osób, lub w bardzo małych grupach prestiż od 3 do 5 osób. Ponadto oferujemy znakomitą możliwość uczęszczania na lekcje indywidualne, w relatywnie niskiej cenie.

Zapraszamy do nasze kursy angielskiego w następujących lokalizacjach:
Szczecin Centrum - w samym sercu Starego Miasta, obok Placu Orła Białego, na drugim piętrze kamienicySzczecin Prawobrzeże - w łączniku tzw. „gwiazdy”: 12-piętrowego wieżowca o trzech skrzydłach, tuż obok pętli autobusowej na osiedlu Słonecznym. Dojazd autobusami: A, B, D, E, 54, 65, 66, 71, 77. Przed budynkami znajdują się ogólnodostępne parkingi.

 

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy i testy odbywają się w obu oddziałach przez cały rok od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 20.00. Podczas spotkania w  sekretariacie naszej szkoły chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, jednak jeśli macie Państwo ochotę dowiedzieć się czegoś wcześniej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapraszamy również do odwiedzenia strony naszych oddziałów na Facebooku, gdzie znajda Państwo więcej informacji o nowościach i wydarzeniach w oddziałach w Szczecinie.

lEKCJE ANGIELSKIEGO

Lekcje angielskiego odbywają się w naszej szkole od poniedziałku do piątku od 15:00 do 20:50, najczęściej w następujących blokach: 15:00 – 16:50, 17:00 – 18:50, 18:00 – 19:50, 19:00 – 20:50. W soboty prowadzimy kursy angielskiego  w godz. od 10:00 do 12:50.

KURSY DLA DZIECI

Szczególnie w oddziale na osiedlu Słonecznym prowadzimy bardzo dużą liczbę kursów angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Możemy poszczycić się ogromnym zainteresowaniem naszymi zajęciami i dużym uznaniem wśród dzieci i ich rodziców. Lekcje angielskiego odbywają się w zwykle od godziny 15.00, ale mogą być przeprowadzane także w innych godzinach, tak aby można było dopasować grafik zajęć do potrzeb naszych małych klientów. Nauka angielskiego odbywa się na podstawie specjalnych książek dla dzieci do metody bezpośredniej.