Szczecin

Angielski SzczecinUWAGA! Zmiana lokalizacji w centrum. Przeniesliśmy się 400 metrów od dotychczasowej lokalizacji i jesteśmy teraz przy ul. Środowej 9/1, wejście od ul. Mała Odrzańska 21.

Szczecińskie oddziały Top English School istnieją od 2001 roku, jeden w Centrum a drugi na Prawobrzeżu. Przez ten okres na nasze kursy angielskiego uczęszczało do nas już ponad 10 tys. osób. Lekcje angielskiego prowadzone są w małych grupach i pod nadzorem doświadczonych nauczycieli. Specyfika metody bezpośredniej, którą uczymy języka angielskiegoi nasze profesjonalne podejście do osób uvczących się, jest powodem znakomitej renomy naszych szkół, chętnie polecenych przez naszych klientów.

 

Angielski Szczecin
Zapraszamy do zapisów po feriach zimowych. Wypełnij test kwalifikacyjny online, a my się z Tobą skontaktujemy. Oferujemy małe grupy standard od 6 do 10 osób, lub jeszcze mniejsze prestiż od 3 do 5 osób. Ponadto oferujemy znakomitą możliwość uczęszczania na lekcje indywidualne, w relatywnie niskiej cenie.

Zapraszamy do nasze kursy angielskiego w następujących lokalizacjach:
Szczecin Centrum - na Starym Mieście poniżej Zamku, blisko Nadbrzeża, wejście od Mała Odrzańska 21. Lokalizację znajdziesz tutaj: https://goo.gl/dUjm3Y. Szczecin Prawobrzeże - w łączniku tzw. „gwiazdy”: 12-piętrowego wieżowca o trzech skrzydłach, tuż obok pętli autobusowej na osiedlu Słonecznym. Dojazd autobusami: A, B, D, E, 54, 65, 66, 71, 77. Przed budynkami znajdują się ogólnodostępne parkingi.

 

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy i testy odbywają się w obu oddziałach przez cały rok od poniedziałku do piątku w godz. od 15.00 do 20.00. Podczas spotkania w  sekretariacie naszej szkoły chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, jednak jeśli macie Państwo ochotę dowiedzieć się czegoś wcześniej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapraszamy również do odwiedzenia strony naszych oddziałów na Facebooku, gdzie znajda Państwo więcej informacji o nowościach i wydarzeniach w oddziałach w Szczecinie.

lEKCJE ANGIELSKIEGO

Lekcje angielskiego odbywają się w naszej szkole od poniedziałku do piątku przez cały dzień, a szczególnie od 15:00 do 20:50, najczęściej w następujących blokach: 15:00 – 16:50, 17:00 – 18:50, 18:00 – 19:50, 19:00 – 20:50. W soboty prowadzimy kursy angielskiego  w godz. od 10:00 do 12:50.

KURSY DLA DZIECI

Szczególnie w oddziale na osiedlu Słonecznym prowadzimy bardzo dużą liczbę kursów angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Możemy poszczycić się ogromnym zainteresowaniem naszymi zajęciami i dużym uznaniem wśród dzieci i ich rodziców. Lekcje angielskiego odbywają się od samego rana do późnego popołudnia, tak aby można było dopasować grafik zajęć do potrzeb naszych małych klientów. Nauka angielskiego odbywa się na podstawie specjalnych książek dla dzieci do metody bezpośredniej.