Gdańsk

gdansk buildingOddział naszej szkoły angielskiego na gdańskiej Zaspie powstał 16 sierpnia 2000 roku. Działamy więc na rynku już ponad 17 lat! Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu, bogatej ofercie i dbałości o jakość szkoleń, możemy poszczycić się kilkoma tysiącami indywidualnych słuchaczy, jak również klientów instytucjonalnych, którzy zdecydowali się zaufać naszej metodzie i umiejętnościom dydaktycznym. Z wieloma z nich współpracujemy od kilku lat, nieustannie rozwijając niezwykle istotne w dzisiejszych czasach zdolności językowe.

gdansk sekretariatJesteśmy oddziałem otwartym na potrzeby słuchaczy, dostosowującym nasze kursy do ich mobilności i możliwości. Stawiamy na ciągły rozwój metodologiczny i kadrowy! Niezależnie od tego, czy znacie nas Państwo ze słyszenia, z lat wcześniejszych, z rekomendacji znajomych, warto odwiedzić naszą szkołę i zapoznać się z ofertą kursów! Myślimy o Państwa potrzebach. Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

Kursy standardowe języka angielskiego 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. za 199 zł/mies.
Kursy angielskiego dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. za 155 zł/mies.
Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

LOKALIZACJA

Siedziba naszej szkoły w Gdańsku znajduje się w sercu gdańskiej Zaspy na ul. Burzyńskiego 10 w Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych nr 12 (w pobliżu Galerii Bałtyckiej, CH Alfa oraz Galerii Przymorze).

Czekamy na Państwa w sekretariacie szkoły w sali 225 od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00.

Można nas znaleźć także na Facebooku:
https://www.facebook.com/gdansk.zaspa.7

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy i testy kwalifikacyjne na kursy języka angielskiego odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach pracy sekretariatu (16:00-20:00). W trakcie spotkania możecie Państwo zapoznać się
ze specjalnie dobraną dla Państwa ofertą kursów, jak również umówić się na 4 lekcje próbne! Z chęcią odpowiemy także na Państwa wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

ZAJĘCIA

Zajęcia angielskiego w naszej szkole odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 21:00, jak również w soboty od 9:00 do 12:00. W naszej ofercie znajdują się także zajęcia indywidualne oraz dojazdowe, których miejsce i czas są ustalane bezpośrednio z klientami.

Oferujemy Państwu kursy standardowe i prestiżowe prowadzone Metodą Top Direct, jak również kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz certyfikatów (FCE, CAE, CPE).

KURSY DLA DZIECI I MLODZIEŻY

Wyróżniającą cechą naszego oddziału jest nastawienie na prowadzenie i rozwijanie kursów angielskiego dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i otwartości nasza kadra potrafi skutecznie rozwijać umiejętności językowe u słuchaczy już od najmłodszych lat. Skupiamy się przede wszystkim na zdolnościach konwersacyjnych oraz poszerzaniu wiedzy leksykalnej, ponieważ oba te aspekty są niezwykle istotne, a niestety, pomijane w trakcie typowych zajęć szkolnych.