Lublin

Angielski w Lublinie - nasze kursy angielskiego prowadzone są w tym budynku.Szkoła angielskiego w Lublinie jest najstarszą szkołą z całej sieci Top English School. Od 18 lat szybko i skutecznie uczymy mówić po angielsku. Pierwsze zajęcia w szkole rozpoczęły się 1 marca 1999. Pierwszą siedzibą szkoły stały się sale SP nr 42 w dzielnicy LSM. Przez wiele późniejszych lat siedziba naszej szkoły angielskiego w Lublinie znajdowała się przy Krakowskiem Przedmieściu, a od 2009 prowadzimy nasze kursy angielskiego w budynku NOT-u przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 3.

 

Kursy angielskiego w Lublinie - tutaj prowadzimy zapisy.

Do końca marca możesz skorzystać z naszej superpromocji na kurs języka angielskiego w Lublinie. Decydując się na opłatę za kurs do końca czerwca otrzymasz aż 25% rabatu od regularnej ceny. Warunkiem otrzymania rabatu jest zakwalifikowanie się do jednej z naszych grup na odpowiednim poziomie zaawansowania. W tym celu należy wypełnić krótki test kwalifikacyjny.

Do wakacji odbędzie się jeszcze ponad 50 lekcji. Ponieważ oferujemy lekcje próbne zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze będziesz miał możliwość sprawdzenia jakoś naszych usług.

Zachęcamy do kontaktu przez cały dzień pod numer telefonu: 81 463 42 72.

 
Kursy angielskiego standardowe 2 x w tyg. po 2 lekcje 50 min. za 199 zł/mies.
Kursy angielskiego dla dzieci 2 x w tyg. po 2 lekcje 35 min. za 155 zł/mies.
Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

 

ZAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs angielskiego w naszym oddziale w Lublinie. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Nasze kursy angielskiego dla młodzieży i dorosłych w Lublinie odbywają się standardowo 2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji, trwających po 50 minut każda. W piątki lub soboty oferujemy Państwu zajęcia w wymiarze 3 lekcji angielskiego raz w tygodniu. Lekcje odbywają się w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.50 i 19.00-20:50, w piątki od 16.00 do 18.50, a w soboty od 10.00 do 12.50. Prowadzimy także kursy angielskiego dla dzieci od lat 6 do 12. Lekcje angielskiego dla dzieci prowadzone są w wymiarze dwóch 35 minutowych lekcji dwa razy w tygodniu. Zajęcia mogą rozpoczynać się o 15:30, jak również w godzinach późniejszych.

 

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Bezpłatne  testy kwalifikacyjne w naszym oddziale szkoły angielskiego w Lublinie są prowadzone po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu. Można także wypełnić test online Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer 81 463 42 72 przez cały dzień.