PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Jeśli uczysz się w naszej szkole, już od dziś możesz otrzymać dwa bony rabatowe po 50 zł każdy, jeden dla siebie, drugi dla kogoś ze swoich znajomych.

Więcej...

 

PLATFORMA INTERNETOWA

Osobom uczącym się w naszej szkole zapewniamy bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej będącej znakomitym uzupełnieniem kursów językowych.

Przejdź

 

17-LECIE SZKOŁY

To już 17 rok odkąd rozpoczęliśmy nauczanie języka angielskiego metodą bezpośrednią. Z tej okazji dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali nam zaufanie i skorzystali z naszej oferty.

Więcej...

DLACZEGO MY?

Jesteśmy prekursorami metody bezpośredniej w Polsce. Nasze lekcje trwają 50 minut, są dynamiczne i interaktywne. Unikalnym atutem naszej szkoły są kreatywne powtórki.

Więcej...

Angielski Metodą Bezpośrednią

Angielski w Kielcach

Szkoła angielskiego w Kielcach powstała w lutym 2000 r. - jako trzeci w Polsce oddział Top English School. Przez 16 lat przeszkoliliśmy łącznie ponad 6 tys. osób, zarówno klientów indywidualnych jak i firmowych. Nasze doświadczenie w nauczaniu angielskiego metodą bezpośrednią gwarantuje znakomite rezultaty i sprawia, że szkoła cieszy się doskonała renomą.

   
Kursy standardowe (w grupach od 6-10 osób) 2 x w tyg. po 2 lekcje 45 min. za 189 zł/mies.
Kursy prestiż (w grupach od 3-5 osób) 1 x w tyg. po 3 lekcje 45 min. za 189 zł/mies.
Za polecenie  - 50 zł dla Ciebie i osoby poleconej.

ZAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z 4 lekcji próbnych przed zapisaniem się na standardowy kurs. Jeśli zrezygnujesz po wykorzystaniu tych lekcji, to nie będziesz za nie płacić. Nasze kursy dla młodzieży i dorosłych odbywają się  2 razy w tygodniu w wymiarze 2 lekcji (wt. i czw. godz. 17.00 lub 19.00) lub raz w tygodniu po 3 lekcje pn., sr, pt. godz. 17.00 lub sb. godz. 10.00)

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Zapisy i testy kwalifikacyjne prowadzone są online pod adresem:
https://www.topenglish.com.pl/pl/zapis

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego przez cały dzień
pod numer telefonu: 797 779 970.