centrum edukacji językowejAleksandra Bar
Aleksandra Bar
Dyrektor Oddziału

TOP ENGLISH SCHOOL

Wrocław53-656 Wrocław
ul. Rysia 1/2
tel. 71 723-41-61
tel. kom. 694 024 331
wroclaw@topenglish.com.pl
skype:top_wroclaw
Wrocław

ZAPISY I TESTY KWALIFIKACYJNE

Trwa właśnie rekrutacja do projektu unijnego obejmującego bezpłatne szkolenia z języka angielskiego. Rekrutacja zakończy się już z końcem kwietnia. Mamy do zaoferowania 50 miejsc we Wrocławiu na szkolenie rozpoczynające się maju 2014.


Projekt jest skierowany do osób z wykształceniem co najwyżej średnim (studenci przed licencjatem również mile widziani) oraz do osób bezrobotnych (także z wykształceniem wyższym) maksymalnie przez ostatnich 6 miesięcy.  Zainteresowane osoby zapraszamy do bliższego zapoznania się z projektem poprzez kliknięcie w link poniżej.

 

Angielski za darmo!Nasza siedziba Szkoły mieści się w charakterystycznym pomarańczowym budynku Legnicka Park Popowice, wejście od strony ulicy Rysiej. Dzięki bardzo dogodnemu położeniu Szkoły możliwe jest szybkie połączenie z większością rejonów Wrocławia. Dojadą Państwo do nas tramwajami 3,10,20 oraz nowymi połączeniami 32 PLUS, 33 PLUS wysiadając na przystanku Małopanewska.

Zmotoryzowani Studenci jadący z Centrum skręcają w prawo na pierwszych światłach za CH Magnolia Park i parkują na parkingu strzeżonym 24h, bądź przy osiedlu mieszkaniowym naprzeciwko wejścia do Szkoły.

ZAJĘCIA

Oferujemy Państwu rozmaite kursy dostosowane do różnych potrzeb, grup wiekowych, poziomów językowych. Szeroka gama kursów - Top Standard, Top Advance, Top Business, Top Kids, Top Matura, Top Gimnazjum - pozwala na dopasowanie szkolenia do indywidualnych preferencji każdego Studenta.

Zajęcia odbywają się najczęściej w systemie 2 razy w tygodniu po 2 lekcje - poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek w blokach godzinowych: 17.00-18.50, 19.00-20.50 lub w godzinach porannych.

Można także zdecydować się na zajęcia weekendowe - 1 raz w tygodniu po 3 lekcje: piątek 17.00 - 19.50 lub w godzinach porannych oraz sobota 10.00 – 12.50.

W standardzie otrzymujecie Państwo w roku szkolnym 150 lekcji 50-minutowych oraz bezpłatne konsultacje i konwersacje.

Dodatkowym atutem jest nauka w małych grupach: prestż od 3 do 5 osób oraz standard od 6 do 11 osób. Istnieje także możliwość wyboru zajęć indywidualnych (grupy VIP) – od 1 do 2 osób.

Drodzy Gimnazjaliści oraz Maturzyści! W tym roku oferujemy Wam kursy przygotowujące do egzaminów, które zostały specjalnie dostosowane do Waszych potrzeb. Dzięki kursom Top Matura i Top Gimnazjum zdacie egzaminy!

Specjalną ofertę kierujemy także do klientów biznesowych – szkolenia językowe prowadzone przez naszych wykwalifikowanych lektorów w siedzibie Państwa firmy są nie tylko wygodne, ale i efektywne. Kurs może dotyczyć zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego oraz jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.

Prowadzimy także kursy dla dzieci – Top Kids - od lat 8 do 12. Lekcje dla dzieci odbywają się w wymiarze dwóch 35-minutowych jednostek dwa razy w tygodniu.

O SZKOLE

Oddział Top English School we Wrocławiu istnieje od 1 lipca 2000 i stanowi wielki rozdział w historii naszej szkoły. Od poczatku działalności we Wrocławiu siedziba szkoły znajdowała się w okolicach ulicy Legnickiej. Na samym początku zajęcia były prowadzone w szkole podstawowej przy ul. Zachodniej. Ponieważ odnieśliśmy wielki sukces przeniesliśmy się do większej i bardziej komfortowej lokalizacji przy ul. Legnickiej. Ostatnie 3 lata szkoła mieściła się przy ul. Zelwerowicza, aby ostatecznie od 1 lipca 2011, w 11 rocznicę powstania oddziału, przenieść się  na ulice Rysią do budynku Legnicka Park Popowice.

Przez 11 lat blisko 6 tysięcy naszych studentów miało sposobność doświadczyć osobiście, jak przyjemna i efektywna może być nauka angielskiego. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć, jak również z tego, że dzięki naszej metodzie i wysoko wykwalifikowanej kadrze lektorskiej oraz zarządzającej, przyczyniliśmy się do ich sukcesu. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm i doświadczenie będzie służył dalej wszystkim naszym obecnym i przyszłym studentom.

GALERIA